Gerard De Praetere: verschil tussen versies
Uit Familie De Praetere
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
</gallery> | </gallery> | ||
== Kwartierstaat == | |||
{| class="wikitable" | |||
! colspan="64" |Gerard De Praetere | |||
|- | |||
| colspan="32" |<nowiki>{{</nowiki> | |||
| colspan="32" | | |||
|- | |||
| colspan="16" | | |||
| colspan="16" | | |||
| colspan="16" | | |||
| colspan="16" | | |||
|- | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
|- | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
* Bataille, J. ''e.a.'', ''Zwevegemse figuren. Deel 2.'', Zwevegem, 2012, p. 70-71. | * Bataille, J. ''e.a.'', ''Zwevegemse figuren. Deel 2.'', Zwevegem, 2012, p. 70-71. | ||
Versie van 6 sep 2025 18:31
| Naam | Gerard De Praetere | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andere voornamen | Auguste, Camiel | ||||||||||
| Levensloop | °1937-07-16 – †2004-02-23 | ||||||||||
| Moeder | Clara Vanderbauwhede | ||||||||||
| Vader | Kamiel De Praetere | ||||||||||
| Huwelijken |
| ||||||||||
Levensverhaal
- Geboren op de familieboerderij in de Kwadestraat 65, Heestert;[1] een landbouwbedrijf met akkerbouw en melkvee van 18 à 20 hectare.[2] De hoeve is nog steeds in familiebezit (via een kind van Laurent De Praetere).
- Leerde zijn echtgenote Anna De Tavernier kennen naar aanleiding van een familiegebeurtenis (vermoedelijk een begrafenis).[2] Beide families zijn verwant in de 6e graad: de grootvader van Gerard (Leo) was een broer van de grootmoeder van Anna (Mathilde).
Chronologie
- Huwde op 25 juli 1963 in Elsegem met Anna De Tavernier. Zij was afkomstig uit Elsegem.
Geografie
Galerij
Laurent en Gerard als kinderen.
Kwartierstaat
| Gerard De Praetere | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| {{ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Referenties
- Bataille, J. e.a., Zwevegemse figuren. Deel 2., Zwevegem, 2012, p. 70-71.
- Laura De Praetere, persoonlijke communicatie, maart 2022.
