Joseph Depraetere: verschil tussen versies
Uit Familie De Praetere
| Regel 56: | Regel 56: | ||
|↳ [[Leo De Praetere]] | |↳ [[Leo De Praetere]] | ||
|↳ [[Leo Depraetere (1817)]] | |↳ [[Leo Depraetere (1817)]] | ||
|<!-- Voor eventuele kinderen --> | |||
|- | |||
| | |||
|↳ [[Jean-Baptiste Depraetere]] | |||
|↳ [[Joannes Baptiste Depraetere (1823)]] | |||
|<!-- Voor eventuele kinderen --> | |<!-- Voor eventuele kinderen --> | ||
|- | |- | ||
Versie van 1 mrt 2024 20:31
| Naam | Joseph Depraetere
| ||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Levensloop | °1735-11-13 – †1793-07-04 | ||||||||||||||||||||
| Moeder | Catharina Driessche | ||||||||||||||||||||
| Vader | Petrus Depraetere | ||||||||||||||||||||
| Huwelijken |
| ||||||||||||||||||||
Levensverhaal
- De doopakte van Joseph Depraetere vermeldt Petrus Depraetere en Catharina Driessche als ouders.
- Gehuwd met Angela of Angelina Dendauw op 28 september 1763 in Tiegem.[1]
Kinderen en kleinkinderen van Joseph Depraetere
Het is niet eenvoudig om de stamboom van de kinderen en kleinkinderen van Joseph te bepalen, want bij zowel het gezin van Pierre François als van Jan Antone komen dezelfde namen regelmatig terug.
| Joseph Depraetere | |||
| Jan Antone Depraetere | Pierre François Depraetere (1787) | ||
| ↳ Pieter Francis Depraetere | ↳ Jean Antoine Depraetere (1814) | ||
| ↳ Karel Louis Depraetere | ↳ Karel-Lodewijk Depraetere (1827) | ||
| ↳ Leo De Praetere | ↳ Leo Depraetere (1817) | ||
| ↳ Jean-Baptiste Depraetere | ↳ Joannes Baptiste Depraetere (1823) | ||
| ↳ Virginie Depraetere | ↳ Virginie Depraetere (1815) | ||
Chronologie
Geografie
Referenties
- ↑ Alfabetische index van huwelijksbeloften en -akten Tiegem (Anzegem): Sint-Arnoldus (1628 - 1796), https://genealogie.arch.be/516/516_1079_000_00541_000/0_0026_r; geraadpleegd op 2023-11-16.
Bibliografie
- Overlijdensakte Pieter Francies Depraetere, 1837 (Algemeen Rijksarchief, Burgerlijke stand Overlijdensakten - West-Vlaanderen - Anzegem, 1837-10-30) via https://search.arch.be/nl/zoeken-naar-personen/zoekresultaat/weergave/akte/id/OWVL_00032903_ANZEOV0000_008, geraadpleegd op 2024-03-01.
- Doopakte Joseph Depraetere, 1735 (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail, 1735-11-13) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=14%2F11%2F1735&ID=312954&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-10-18.
- Huwelijksakte Joseph Depraetere en Maria Joanna Verherve, 1776 (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Huwelijken - Detail, 1776-04-30) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/63?ID=268965&naam=DEPRAETERE&Gemeente=Anzegem&Jaar=30%2F04%2F1776; geraadpleegd op 2023-10-18.
- Begrafenisakte Joseph Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Begrafenissen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/55?Gemeente=Anzegem&Jaar=04%2F07%2F1793&ID=190271&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
- Doopakte Joanna Catharina Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=19%2F12%2F1787&ID=312971&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
- Doopakte Petrus Franciscus Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=27%2F05%2F1784&ID=312969&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
- Doopakte Isabella Rosa Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=28%2F12%2F1781&ID=312968&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
- Doopakte Johannes Antonius Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=08%2F03%2F1779&ID=312966&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
- Doopakte Maria Theresia Depraetere (Algemeen Rijksarchief, West-Vlaamse Parochieregisters - Dopen - Detail) via https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/59?Gemeente=Anzegem&Jaar=25%2F03%2F1777&ID=312964&naam=DEPRAETERE; geraadpleegd op 2023-11-12.
