Anna De Tavernier: verschil tussen versies
Uit Familie De Praetere
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
== Galerij == | == Galerij == | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Willy Germijns Anna De Tavernier.tif|Wily Germyns (l) en Anna De Tavernier (r) op een evenement. | Bestand:Willy Germijns Anna De Tavernier.tif|Wily Germyns (l) en Anna De Tavernier (r) op een evenement. | ||
Bestand:1963 album f42 Huwelijk Gerard en Anna.jpg|Gerard en Anna tijdens hun huwelijk. Foto uit 1963. | |||
</gallery> | </gallery> | ||
== Kwartierstaat == | |||
{| class="wikitable" | |||
! colspan="64" |Anna De Tavernier | |||
|- | |||
| colspan="32" |[[Frans De Tavernier]] | |||
| colspan="32" |[[Rosa Vandeponseele]] | |||
|- | |||
| colspan="16" |[[Petrus De Tavernier]] | |||
| colspan="16" |[[Mathilde Depraetere]] | |||
| colspan="16" |[[Amedé Van De Ponseele]] | |||
| colspan="16" |[[Martha Matthijs]] | |||
|- | |||
| colspan="8" |[[Francis Detavernier]] | |||
| colspan="8" |[[Coleta Demets]] | |||
| colspan="8" |[[Pieter Francis De Praetere]] | |||
| colspan="8" |[[Amelie Cnudde]] | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
| colspan="8" | | |||
|- | |||
| colspan="4" |[[Emanuel Detavernier]] | |||
| colspan="4" |[[Marie-Therese Anckaert]] | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" |[[Jan Antone Depraetere]] | |||
| colspan="4" |[[Isabelle Vanseynnaeve]] | |||
| colspan="4" |[[Jean-Baptiste Cnudde]] | |||
| colspan="4" |[[Rosalie Vanden Bulcke]] | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
| colspan="4" | | |||
|- | |||
| colspan="2" |[[Jacobus Detavernier]] | |||
| colspan="2" |[[Joanna Vlieghe]] | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" |[[Joseph Depraetere]] | |||
| colspan="2" |[[Joanna Verherve]] | |||
| colspan="2" |[[Louis Vanseynnaeve]] | |||
| colspan="2" |[[Marie Mekeirle]] | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Petrus Depraetere]] | |||
|[[Catharina Driessche]] | |||
|[[Petrus Verherve]] | |||
|[[Petronelle Houttequit]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
[[Categorie:De Praetere - De Tavernier]] | [[Categorie:De Praetere - De Tavernier]] | ||
[[Categorie:De Tavernier - Vandeponseele]] | [[Categorie:De Tavernier - Vandeponseele]] | ||
Huidige versie van 6 sep 2025 21:03
| Naam | Anna De Tavernier | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andere voornamen | Maria, Theresia | ||||||
| Levensloop | °1939-11-02 – †2008-10-03 | ||||||
| Moeder | Rosa Vandeponseele | ||||||
| Vader | Frans De Tavernier | ||||||
| Huwelijken |
| ||||||
Levensverhaal
- Gerard en Anna zijn verwant (grootvader Leo De Praetere en grootmoeder Mathilde Depraetere zijn broer en zus). Gezien de graad van verwantschap is (kerkelijke) toelating verleend geweest voor het huwelijk.
